Aktualności

Fundacja „OKNO NA ŚWIAT” serdecznie dziękuje za przekazanie 1% na cele statutowe naszej organizacji.

 • Turnusy Terapeutyczne

  Fundacja "Okno na Świat" jest organizatorem Turnusów Terapeutycznych. W lutym, czerwcu, sierpniu, październiku oraz listopadzie 2010 r. skorzystało z terapii 62 dzieci niepełnosprawnych. W biezącym roku przeprowadziliśmy turnusy w lutym, maju oraz w lipcu. W przyszłym roku znane są terminy dwóch turnusów:

  I turnus: 22 - 28 luty 2012 r.

  II turnus: 29 kwietnia - 5 maj 2012 r. 

 • Warsztaty terapii grupowej "Poniedziałkowa Kapitulna"

  Turnusy Terapeutyczne organizowane przez Fundację stały się dla nas inspiracją do podjęcia działań w celu stworzenia warsztatów terapii grupowej dla małych dzieci. Od dnia 18 października 2010 r. rozpoczęliśmy "Poniedziałkową Kapitulną", w ramach warsztatów odbywa się terapia logorytmiczna oraz arteterapeutyczna.

  Miejsce:
  ul. Kapitulna 4

  Jesteśmy w trakcie zapisów na zajęcia.
 • Miejsce Spotkań "AK-ED-AL"

  W dniu 22 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie kończące projekt Miejsce Spotkań "AK-ED-AL" - Aktywnej Edukacji Alternatywnej. Serdecznie dziękujemy Gminie Wrocław za wsparcie finansowe. Mamy nadzieję, że znajdziemy w 2011 r. możliwości kontynuowania Miejsca Spotkań dla dzieci niepełnosprawnych. 

   

 • Wsparcie na rzecz osób niepełnosprawnych

    Fundacja Na Rzecz Osób Poszkodowanych i Pokrzywdzonych „Okno na Świat” otrzymała wsparcie w wysokości 17 tys. zł. z przeznaczeniem na „Wyjazdowe Warsztaty Terapeutyczne”. Trwały one 6 dni, podczas których prowadzone były zajęcia energetyzujące, logorytmiki, arteterapii, relaksu psychostymulującego oraz warsztaty psychologiczne.

  www.umwd.dolnyslask.pl/niepenosprawni/aktualnosci/artykul/wsparcie-na-rzecz-osob-niepelnosprawnych/